Hakkımızda

Dijital Dönüşüme Hazır mısınız ?

Haydi Tanışalım!

Bizim için, her proje, yeni bir heyecan demek

Reklam dünyasının yeniliklerini iyi analiz eden, trendlerini takip eden ve hizmet verdiği firmalara en doğru stratejileri sunan bir medya planlama ajansıyız. Kendi alanında deneyimli ekibi ile, sektörün nabzını tutarak, yeni nesil iletişim araçlarını en iyi şekilde kullanmayı hedefler.

Müşterimizi, iş ortağımız gibi görürüz

Müşteri tarafında yeterince hazırlık yapılmamış, önem verilmeyen projeleri üstlenmeyiz. Çünkü bizim için her proje, yeni bir heyecan, yeni bir macera demek. Bu heyecanı müşteride göremezsek, o projenin başarılı olacağına inanmayız.

Daha yeni başlıyoruz, yapacak çok şey var

İşimizi ciddiye alırız. Kendi işimiz gibi benimser ve söz verdiğimiz zamanda bitirmek üzere maksimum çaba sarfederiz. Proje süresince her adımda yaşadığımız problemleri açık iletişim ve dürüstlükle paylaşırız.

Daha yeni başlıyoruz, yapacak çok şey var

Neden Bu İşte İyiyiz?

Web sitenizi hazırlamak, uzun bir yolun ilk adımı. Müşterimizle iş bitimi yolumuzu ayırmayız. Bakım, destek, güncelleme, geliştirme işlerinin yanı sıra dijital pazarlama ekibimizde pazarlama desteği sunarız.

Hedef odaklı çalışmaktayız

Biz ilhamımızı müşterimizden alırız. Düşüncelerini, proje hedeflerini, hayallerini zevkle dinleriz. Çalışmalarımızı, iki ortak gibi, tutkuyla yürütür ve proje başarısı için fikirlerimizi, uzmanlığımızı ve enerjimizi ortaya koyarız.

Birlikte neler yapabiliriz?

Kurulduğumuz günden bugüne uzun vadeli yatırımları, kısa vadeli kazançlara tercih ettik. En büyük kazancımız, işimize duyduğumuz saygı ve tutku… Ve aynı duyguları paylaşan büyük bir aile olduk.

Ekip

360° dijital iletişim hizmeti veren bir ajansız.

Yunus U.

Co-Founder / Developer

Tasarım ve teknolojiyi kullanarak güçlü ve yeni marka iletişim biçimleri yaratıyoruz.

Burak A.

Co-Founder / Developer

Verimlilik analizi ve iş zekasına dayalı yazılımlar geliştiriyoruz.

no name

Marketing Expert

Arama motorlarındam sizleri daha bulunabilir hala getirmek ve hedeflerinize ulaşmanızda büyük rol almak adına buradayız.

loading...
Call Now ButtonHemen Teklif Alın